תקנון האתר

מבוא
ברוכים הבאים לאתר כנס הקעקועים הישראלי.
כל פעולה לרכישת מוצרים ו/או שירותים מהאתר תתבצע בהתאם לתנאים המפורטים בתקנון זה.
המבצע פעולה באתר מצהיר כי קרא והבין את תקנון האתר וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הנוגעות להפרת התחייבות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון זה.
הצטרפות למועדון הלקוחות של האתר או לשירותים אחרים המוצעים באתר, כרוכה ברישום נפרד בהתאם לתנאים המיוחדים שיקבעו באתר.

השימוש בלשון זכר בלבד הינו לצורך הנוחות בלבד ואילו התנאים יחולו על כל משתמשי האתר.

​זכאי לבצע פעולה באתר כל אדם ובלבד שמלאו לו 18 שנים ומעלה ביום ביצוע הפעולה.

ניתן לבצע רכישות באתר באמצעות תשלום בכרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל.
המוצרים ישלחו למזמין רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
האתר מאובטח בטכנולוגיה SSL.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

הזמנת ואספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה .

נוהל הזמנת המוצרים

מכירת המוצרים באתר תתקיים בתנאי שהמוצר שהזמנתם קיים במלאי, מילאתם את כל הפרטים הנדרשים בצורה מלאה,  וכן בתנאי שבבעלותכם כרטיס אשראי תקף, וקיים אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי. במידה ולא התקבל אישור או שהמוצר אזל מהמלאי, לא נספק לכם את המוצרים. אנו נשלח לכם הודעה מתאימה באי מייל, ולא נחייב את  כרטיס האשראי. אם בטעות חויבתם, נא הודיעו לנו, ואנו נדאג לזכות אתכם.

למפעילי האתר שמורה זכות בלתי חוזרת שלא לספק את המוצרים המופעים באתר ע"פ שיקול דעתם הבלעדי ובלבד שכרטיס האשראי בבעלות המזמין לא חויב ואם חויב ובלבד שהחיוב יבוטל או שהסכום ששולם יושב למזמין.

במקרה של אי ביצוע מסירה של המוצרים המוזמנים בשל פרטי זיהוי ו/או כתובת שגויים שהוזנו על ידי המזמין, יחויב המזמין בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול נוספים. יודגש כי ציון פרטים אישיים כוזבים אסור, ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז 1977 .

אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

מחירים
המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ, המחירים אינם כוללים דמי משלוח אשר יתווספו בעת סיום ההזמנה על ידי בחירת צורת המשלוח.

ביטול עסקה

ניתן להחזיר פריט שנקנה אצלנו תוך 14 יום  מיום קבלת המוצר בהתאם לתנאים. הפריט חייב להיות חדש באריזתו המקורית, שלא נעשה בו כל שימוש  ומבלי שאריזתו נפתחה או נפגמה. המזמין יקבל החזר כספי עבור מוצר שהוחזר בהתאם לתנאים.

לאחר החזרת המוצרים תוכלו להחליפם במוצר אחר או לקבל החזר כספי עבור המוצרים ששילמתם עליהם, בניכוי דמי טיפול ומשלוח (גם אם לא שולמו בפועל על ידי הלקוח) בסך 20 ש"ח לדואר רשום ו-40 ש"ח לדואר שליחים, ודמי ביטול בשיעור של 5% מהמחיר, עד לגובה של 100 ₪.

המזמין רשאי לבטל עסקת רכישה של מוצר בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, וזאת בהודעה בכתב לדוא"ל של האתר בדף צור קשר. לאחר אישור החזרת מוצר יזוכה הלקוח במחיר הקניה בניכוי דמי משלוח. בכדי להחזיר את המוצרים, יש לשלוח אלינו אימייל לכתובת shenashisite@gmail.il לציין את  תאריך הרכישה, מספר ההזמנה וסיבת ההחזרה. בתגובה ישלח אימייל עם הוראות החזרה. עלות החזרת המשלוח בכל מקרה באחריות הלקוח.
במקרה שלא נאשר את החזרת המוצר, אנו נחזיר את המוצר ללקוח על חשבונו.

על פי חוק אין החלפה / החזרה של תחתונים.

כנס הקעקועים לא יהיה אחראי לכל נזק שיגרם משימוש לא נכון או בניגוד להוראות המצורפות למוצר וכן לשברים שריטות סדקים שנגרמו מחוסר זהירות .

מוצרים שאריזתם נפתחה ו/או שנעשה בהם שימוש אינם נכללים במדיניות ההחלפות וההחזרות. ולא נוכל להחליף מוצר או לזכות בגינו במידה ואינו עומד בתנאי מדיניות ההחלפות וההחזרות.

הקפידו לבדוק היטב לפני פתיחת המוצר אם אכן זה המוצר שהזמנתם.

מועד אספקת המוצרים
אנו מתחייבים לספק את המוצרים  תוך 14 ימי עסקים ממועד אישור העסקה.
המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שלוח. מוצרים שיספקו באמצעות דואר ישראל יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בדואר ישראל.

 

ניוזלטר
בעת ההרשמה לניוזלטר יש להזין כתובת דוא"ל וזה יהווה אישור לקבלתו.

ההרשמה לניוזלטר הינה אישית ואין לצרף אדם ללא הסכמתו ומבלי שקרא את תקנון האתר.

 

תכני האתר
האתר ישתדל לספק מידע מדויק אם כי ייתכנו אי דיוקים ושיבושים הקורים עקב תקלות טכניות או טעויות אנוש. מובהר כי לא נהיה אחראים לכל נזק עקיף ו/או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר.
תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בחנות האינטרנטית.

האתר אינו מתחייב לכמות מלאים בכל זמן נתון, בעת חוסר במלאי נשתדל לציין זאת באתר.

תקלות
המשתמש באתר מצהיר כי ידוע לו כי יתכנו מקרים כגון הפסקות חשמל, פריצות לאתר,

נפילת שרתים וכו' בהן יאבד מידע או יוצג מידע חלקי או לא יישמרו פרטים שהוקלדו או כל תקלה אחרת, והוא מוותר על כל תביעה, טענה או דרישה בנושא.

רכישה, משלוחים ומדיניות החזרה
בעת ביצוע רכישה באתר הנך מצהיר כי הנך מעל גיל 18 וכי הנך הבעלים של כרטיס האשראי ו/או כרטיס החיוב ו/או אמצעי התשלום שבו תתבצע הרכישה.

במידה והנך משתמש באתר בשם ישות משפטית (לרבות חברה, שותפות או עוסק מורשה), הנך מצהיר כי אתה מורשה לבצע כל פעולה בשם הישות המשפטית כאמור.

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ו- PAYPAL.

חיוב כרטיס האשראי יעשה באמצעות מערכת סליקה של חברת ישראכרד.

משלוחים
עלות משלוח ע"י שליח עד הבית היא 40 ₪.

החבילה תגיע עד 3 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ לכתובת אשר הוזנה על ידי הקונה, בהזמנה של פריטים מסדרת האהבה.

החבילה תגיע עד 14 ימי עבודה לרוב חלקי הארץ לכתובת אשר הוזנה על ידי הקונה, בהזמנה של פריטי הלבשה תחתונה.

עלות משלוח ע"י דואר רשום בדואר ישראל היא 20 ₪.

החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתכם עד 7 ימי עבודה בהזמנה של פריטים מסדרת האהבה. החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתכם עד 14 ימי עבודה בהזמנה של פריטי הלבשה תחתונה.

ניתן לבחור בקופה באופציה של איסוף עצמי מהחנות באפרת בתאום ללא תשלום.

בקניה כוללת מעל 300₪ המשלוח יהיה חינם, וישלח ע"י דואר רשום בדואר ישראל.

ייתכנו עיכובים בהגעת המשלוח במידה ומדובר בישובים מרוחקים.

לא נהיה  אחראים לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתנו כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

 

הגבלת אחריות
אנו לא מייצרים את המוצרים ואיננו נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם וכדומה. המזמין מודע לכך כי לעיתים יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים של המוצרים כפי שיספקו בפועל.

כנס הקעקועים ועובדיו לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה או  שימוש לרעה, או שלא כדין או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר.

האחריות למוצרים הינה ע"פ המצוין באתר אם מצוין לגבי מוצר ספציפי ואם לא אז ע"פ האחריות הניתנת ע"י היבואן או היצרן של המוצר .

ספר המוצר ותעודת האחריות אם קיימת תסופק עם המוצר ע"י היצרנים, היבואנים והמפיצים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים בכל אריזת מוצר אם מופיעים.

מוצרים המופעלים ע"י סוללות נבדקו לפני המשלוח ונמצאו מתאימים לשימוש ותקינים.

במידה והמוצר נמצא פגום הוא יוחלף במוצר זהה.

יש לעיין בעלון המצורף לכל קניה לפני השימוש על מנת לשמור על אורך חיי המוצר ובריאותכם. למוצרים נטענים או מופעלים ע"י סוללות מצורף הסבר הוראות ואופן השימוש. יש לקרוא את ההוראות בעיון טרם השימוש. בנוסף, באתר שלנו מפורט לכל מוצר אופן השימוש תחת הכותרת "טיפול במוצר". יש לקרוא בעיון את ההוראות טרם השימוש.
אם נתקלתם בבעיה בהפעלת המוצר נא פנו אלינו לקבלת הסבר. אין להשתמש בכוח ויש להימנע מגרימת נזק למוצרים. מוצרים אשר יפגמו עקב ניסיון להפעילם לא יוחלפו.

תעודת האחריות תהא כאמור באחריות היבואן המשווק או היצרן ובלבד שהמזמין יפעל ע"פ האמור בתעודה והוראות ההפעלה של המוצר.

פרטיות
הפרטים האישיים שמסר הלקוח / המזמין בעת ההזמנה, לא יועברו לאף גורם אחר .

סמכות שיפוט ודין
סמכות השיפוט הבלעדית לבירור כל עניין ומחלוקת הנובעת מתקנון זה, מוקנית לבית המשפט המוסמך בירושלים  בלבד. הדין שיחול הינו הדין הישראלי.